Yükleniyor

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon

Otomotiv sektörünün, Dünya genelinde talep gören tüm orijinal ve yan sanayi yedek parçaları ile birlikte, bu süreçlerde kullanılan çok çeşitli sarf malzemelerini ekonomik çözümler sunarak sağlayan ve aynı zamanda bu süreçlere ait tüm teknolojik ve danışmanlık hizmetlerini de temin edebilen lider şirketi olmayı ilke ediniriz.

Misyon

Dünya ve yurt genelindeki müşterilerimizin ortak ya da farklı beklentilerini tam olarak algılama yeterliliğine sahip kaliteli, eğitimli, deneyimli çalışanlarımız ve yönetici kadromuz sayesinde, tüm ürün ve hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya odaklanırız.

Desteklerimiz

Aynı Gün Kargo

Firmamız gün içerisinde saat 15:00'a kadar verecek olduğunuz siparişlerinizi aynı gün kargolamaktadır. Bu sayede siparişleriniz ertesi gün kapınızda

7/24 Destek

Firmamızdan alışverişleriniz hakkında durum sorgulamak, ayrıca sevkiyattan önce ilave siparişleriniz için profesyonel call center ekibimiz bir telefon uzağınızda.

Modern Depolama

Firmamız toplamda sahip olduğu 27.000 m2 modern depolama alanı sayesinde siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlamaktadır

Sürekli Geliştirme

Müşterilerine her Geçen Gün Yeni Bir markayı Sunma Gayretiyle Çalışmaktadır.

Tecrübeli Teknik Kadro

Aracınıza uygun parçayı öğrenmek ya da bayilik işlemleri için uzman ekibimiz ile iletişime geçin.

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

350+

Markalarımız

100+

Ürün grubu

1000+

Stoktaki Referans

90+

Personel Sayısı

Müşterilerimizin Görüşleri