Yükleniyor

Sık Sorulan Sorular:

İkinci el araç satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için listeledik;

Otomobilin motorundan şanzımanına, kaportadan döşemesine kadar dikkatle inceleyin. Mümkünse satın almaya bir otomobil tamircisi ile gidin.
Otomobilin çalıntı olup olmadığını anlamak için motor ve şase numaralarını, ruhsattaki motor ve şase numaraları ile karşılaştırın. Çalıntı otomobil aldıysanız ödediğiniz paradan olacağınız gibi, çalmadığınızı ispatlayana kadar uğraşmanız gerekecektir.
Otomobili mutlaka deneyin. Tanıdığınız bir tamirci veya kaportacıya götürüp kontrol ettirin. Kaza geçirip sonradan toplanmış olabilir.
Vergi numarası uygulaması sayesinde artık ruhsatı üzerinize almamak gibi bir durum söz konusu değildir. Yine de aykırı uygulamalar olabilmekte. Bunun için mutlaka Ruhsat sahibi ile anlaşmaya çalışın.
Tüm şartlar sizin için olumlu değilse, araç içinize sinmeden kesinlikle kapora vermeyin.

Sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla sürekli çalışıyoruz. Her alanda olduğu gibi teknoloji alanında da gelişmeleri yakından takip ederek güncel uygulamalara yatırımlar yapıyoruz. Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimli web sitemizle artık sizlere daha da yakınız.

image_not_found

Merkez Ofisimiz:

  • İkitelli OSB. Mh. Bağcılar Güngören San. Sit. 14 Blok No:21 Başakşehir ist. İkitelli VD.
  • İş Saatleri: 8:00 - 19:30
  • 0212 671 07 40
  • info@alevogluotomativ.com